Maciej M - Matematyka, Fizyka - Korepetycje online na Lepiej z Nauką

Maciej M

Matematyka Fizyka
Stawka godzinowa
140.00PLN - 150.00PLN
Ulubiony
Podziel się na
Osobiście zweryfikowany przez Zespół Lepiejznauka.pl
Korepetytor został sprawdzony pod kątem wiedzy z przedmiotu, wyników z matur i komunikatywności. Tylko 1 na 5 kanydatów pozytywnie przechodzi proces weryfikacji.

O mnie

Nauka na najlepszym uniwersytecie na świecie uczy wzorowej etyki pracy i umiejętności pokonywania codziennych wyzwań. Z chęcią przekażę Ci dobre nawyki do poprawiania wyników w nauce i uczenia się na własnych błędach. Wszyscy popełniamy błędy, ale wielką sztuką jest wyciąganie z nich wniosków i dalsze konsekwentne dążenie do celu.

Poznaj mnie lepiej

Po ukończeniu liceum uczestniczyłem w organizowanych przez moją szkołę tygodniowych obozach fizycznych jako nauczyciel. Prowadząc wykłady i ucząc młodszych kolegów rozwiązywania problemów z przedmiotów ścisłych sam wiele się nauczyłem..

Od rozpoczęcia studiów w 2018 roku jestem mentorem w organizacji Project Access, która nieodpłatnie pomaga ambitnym uczniom z Polski w aplikacji na studia do Wielkiej Brytanii czy USA. Przez dwa lata mentorowania pięciu z moich podopiecznych dostało się na studia matematyczna na Uniwersytecie w Cambridge

W wakacje 2019 miałem okazję pracować dla Akademeia Privee jako Tutor z matematyki. Moja praca polegała na codziennym intensywnym (kilkugodzinnym) przekazywaniu wiedzy pojedynczemu uczniowi. Przez dwa tygodnie zdołałem skutecznie zarazić go pasją do królowej nauk.

W sumie przygotowałem 5 uczniów do matury oraz 3 do egzaminu ósmoklasisty w ostatnim roku. Wszyscy co do jednego bardzo byli zadowoleni ze współpracy. Cenili sobie przede wszystkim moją cierpliwość, opanowanie, systemowość, a także poprawę nie tylko wyników w nauce, ale i pewności siebie.

Poza tym prowadziłem grupowe przygotowania do Olimpiady Fizycznej. Mogę pochwalić się, że dwóch moich podopiecznych awansowało do finału Olimpiady, tym samym gwarantując sobie maksymalny wynik na maturze z fizyki.

Doświadczenie w nauczaniu

Uczę poziomu

  • Szkoła Ponadpodstawowa
  • Liceum
  • Dorośli

Przygotowuję do egzaminów

  • Matura Rozszerzona
  • Matura Podstawowa

Życiorys

Opinie

5 Średnia

1 Opinie, 1 Uczniowie

Darmowa sesja próbna

Zarezerwuj darmową 30-minutową sesję próbną

Zarezerwuj lekcję


Wyświetl dostępność

Dostępność