zostan_korepetytorem | Korepetycje Online - Lepiej z Nauką

Dlaczego korepetycje online?

WYSOKA STAWKA

Zarabiaj nawet 70 złotych za godzinę na rękę. Bez dojazdów i bez wychodzenia z domu.

BEZPIECZEŃSTWO

Wynagrodzenie za zrealizowane zajęcia dostaniesz od nas bezpośrednio na konto.

ELASTYCZNOŚĆ

Pracuj w dowolnym miejscu na świecie. Sam określ swoje godziny pracy w kalendarzu w zakładce „Moje konto”.

SATYSFAKCJA

Zmień czyjeś życie poprzez przekazywanie wiedzy. I swoje, dzięki nowej, solidnej pozycji w CV.

 


GODZINY PRACY DOPASOWANE DO CIEBIE

Wykłady, projekty, egzaminy, spotkania ze znajomymi… Grafik studenta potrafi zmienić się z dnia na dzień. Z Lepiej z Nauką sam wybierzesz, kiedy chcesz pracować. Wczesny ranek, wieczór, deszczowy weekend - sam wybierasz, kiedy Ci pasuje. Możesz pracować niewiele. Albo dużo. To Ty decydujesz.

DODATKOWE PIENIĄDZE

Korepetycje online to idealny sposób na dodatkowy budżet podczas studiów. Zarobisz więcej niż w innych „studenckich” profesjach oraz nie będziesz związany umową. Nie będziesz miał minimalnej liczby godzin. Zyskujesz gwarancje otrzymania pieniędzy, ponieważ przelewamy je na Twoje konto co dwa tygodnie!

MOCNA POZYCJA W CV

Będąc korepetytorem jesteś jednocześnie przedsiębiorcą. Zyskujesz doświadczenie w obsłudze klienta (uczniowie i ich rodzice). Rozwijasz umiejętność zarządzania czasem. Stajesz się coraz lepszy w komunikacji z ludźmi. Krótko mówiąc, zaimponujesz swojemu przyszłemu pracodawcy.

Zadaj nam pytanie:

Jak zostać korepetytorem?

Wystarczy, że zarejestrujesz się i uzupełnisz swój profil. Potem uzgodnisz z naszym zespołem termin rozmowy, podczas której będziemy mogli Cię lepiej poznać, porozmawiać o Twoich umiejętnościach i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Czy muszę mieć doświadczenie?

Nie musisz. Potrzebujesz chęci do pracy i znajomości zagadnień, które będziesz tłumaczył. Doświadczenia będziesz potrzebował w pracy po studiach. Zdobędziesz to doświadczenie dzięki nam.

Dlaczego Lepiejznauka.pl?

Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą korepetycji online łączącą studentów-korepetytorów z uczniami. Naszym celem jest danie Ci możliwości zarobku i zyskania doświadczenia. Znajdziemy Ci klientów i zajmiemy się płatnościami.

Jak wygląda lekcja?

Lekcja trwa 60 minut i odbywa się w dostarczanym przez nas nowoczesnym oprogramowaniu do korepetycji online. Zarówno Ty, jak i uczeń macie możliwość pisania po tablicy, wgrywania plików i włączenia kamerki.

Ile zarobię?

Sam ustalasz swoją stawkę godzinową. My pobieramy od Ciebie prowizję, którą przeznaczamy na pozyskiwanie dla Ciebie nowych uczniów, utrzymywanie działania platformy i zapewnienie Ci oprogramowania do przeprowadzania lekcji.

Kiedy dostanę pieniądze?

W zakładce "Moje konto" wyświetla Ci się stan Twojego portfela. Wynagrodzenie za udzielone korepetycje możesz wypłacić w każdej chwili.